W dniach od 25 do 29 lipca 2018 odbędzie się XIV edycja Festiwalu Globaltica. Przez czternaście lat festiwal stał się atrakcyjnym i wyczekiwanym wydarzeniem kulturalnym dla tysięcy osób, które przez kilka lipcowych dni odwiedzają gdyński Park Kolibki.  

Globaltica to festiwal muzyczny, ale także miejsce spotkań całych rodzin, przyjaciół  i znajomych. Co roku stanowi okazję do wspólnego świętowania i okazania wsparcia dla festiwalu. Dlatego zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji WSPIERAM GLOBALTICĘ

Jak to zrobić?

Naklejkę, którą otrzymasz od nas, umieść w widocznym miejscu w swoim lokalu, biurze, sklepie itd., oraz zaproponuj usługę lub działanie wspierające festiwal. Może to być kolacja dla dwóch osób, karnet na siłownię, zajęcia jogi, wejście na basen itp.Co proponujemy:

  • Umieścimy dane twoje lub twojej firmy na oficjalnej stronie festiwalu Globaltica, w zakładce „Partnerzy”.
  • Podczas festiwalu, 21 i/lub 22 lipca na Głównej Scenie w Parku Kolibki rozlosujemy wśród publiczności twój „prezent dla Globaltiki”. Darczyńca zostanie wymieniony.

Wyślij swoje zgłoszenie na adres: festiwal@globaltica.pl w temacie podając: WSPIERAM GLOBALTIKĘ, w treści wpisz swoje dane kontaktowe z nr telefonu, adresem i informacją, jaką reprezentujesz firmę lub organizację.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Organizatorzy

Organizatorzy:

  • logo fundacji Liberty

Dofinansowano ze środków:

  • logo Gdynia
  • logo Urzędu marszałkowskiego
Grafika 2018